Proč k nám

Stránky, maily, domény – vše, co potřebujete, na jednom místě

Nabízíme vám jednoduchou službu pro provoz stránek a e-mailů. Už se nemusíte složitě rozhodovat, jaký balíček je pro vás vhodný. Naše služba je ideálním řešením pro kohokoliv. Snadno získáte hosting pro svoje firemní stránky i internetový obchod, blog, fotogalerii nebo třeba diskusní fórum. Součástí balíčku je nejen hosting, tedy provoz internetových stránek, ale i provoz e-mailů a mnohem víc: antivir, antispam, možnost přesměrovat si e-maily – zkrátka všechno, co potřebujete, u nás získáte na několik kliknutí. Pokud však máte přesto obavy, zda je naše služba vhodná právě pro vás, neváhejte nás kontaktovat.

Máte už vlastní doménu nebo potřebujete novou?

U nás máte nyní možnost okamžitě si zakoupit doménu, jakou si budete přát. Můžete si vybrat z koncovek .cz, .com, .net a mnoha dalších. Pokud už doménu vlastníte, snadno a rychle ji můžete převést k nám a my se kompletně postaráme o její provoz. Zapomínáte na složenky? Od teď žádný problém – udržovací poplatky danému registru budeme hradit za vás, a tak se již nestane, že by doména propadla. Nevíte, komu psát kvůli čemu? Díky kompletní péči o doménu už stačí kontakovat pouze nás a my vše zařídíme. Pokud zatím chcete pouze zajistit doménu pro svůj budoucí projekt, aby vás nikdo nepředběhl, ale samotné stránky chcete zprovoznit později, i pro vás máme řešení – tzv. parkování domén je u nás zcela zdarma.

Funkční provoz za pár minut, ve dne i v noci

Díky tomu, že je naše služba plně automatizovaná, odpadá jakékoliv zdržení vinou lidského faktoru. Nechcete čekat? Nemusíte. Stačí vyplnit jednoduchý objednávkový formulář a zaplatit. Platba je možná i online kreditní kartou. Služba bude okamžitě aktivována, a tak můžete ihned a bez čekání uvést své stránky do provozu. Službu si můžete objednat snadno, rychle a kdykoliv. 24 hodin denně, 365 dní v roce – roboti nespí a neberou si dovolenou. Jsme tu pro vás nonstop.

Kvalita nemusí být drahá

Ptáte-li se, jak je možné, že nabízíme kvalitní služby za tak nízké ceny, odpověď je jednoduchá. 99 % práce u nás odvádějí roboti. Od zřizování služeb přes registraci domén až po fakturaci a párování příchozích plateb, veškeré procesy probíhají zcela automaticky. Díky tomu můžeme nabídnout nejen výhodné ceny, ale podařilo se nám i eliminovat lidský faktor, který způsobuje chybovost. S námi se nestane, že by vám někdo zapomněl prodloužit doménu nebo vám zprovoznil hosting o půl hodiny později, protože si odskočil na oběd. Díky automatizaci tak nabízíme za nízkou cenu špičkovou kvalitu.

Nonstop dohled

Ačkoliv jsme téměř celý provoz našich služeb automatizovali, jednu práci stále ponecháváme v rukou člověka, a to je dohled. Nepřetržitě monitorujeme veškeré procesy a dohlížíme na to, aby všechno probíhalo v pořádku a tak jak má. Přestože pro nás pracují roboti, v technické podpoře je pro nás nejdůležitější lidský přístup. Nemusíte mít proto obavy – v kteroukoliv denní i noční dobu u nás zastihnete živou podporu, na kteoru se můžete kdykoliv obrátit.

Verified by Visa | Verified by MasterCard