Stránky

Máte-li stránky hotové a přesouváte-li je pouze odjinud (nebo pokud vám byly například jejich autorem záslány e-mailem), stačí tyto stránky nahrát na server prostřednictvím FTP. Heslo pro přístup na FTP vám bylo zasláno e-mailem po založení webhostingu a případně jej můžete změnit v administraci na adrese https://admin.autohosting.cz.

Pro přístup na FTP můžete použít například program Total Commander, FileZilla, FireFTP a další. Rovněž ale můžete prostě jen do Internet Exploreru vložit adresu FTP serveru, před kterou místo http:// vložíte ftp:// (čili například ftp://web1.autohosting.cz) a stránky pak prostým přetažením myší přesunout do příslušného adresáře (v tomto případě do adresáře "www").

Pokud však stránky zatím nemáte a uvažujete o založení nových stránek, blogu či e-shopu – připravili jsme pro vás nástroj, který vám některý z redakčních systémů, blogových systémů či e-shopových systémů, které jsou zdarma, na vaše FTP sám nahraje. Vám pak již jen stačí systém nastavit, obvykle vyplněním názvu nových stránek a pár dalších položek (záleží na konkrétním systému). Tento nástroj pro usnadnění instalace některého z vybraných systémů naleznete na adrese https://instalace.autohosting.cz.

Verified by Visa | Verified by MasterCard